HÄR FINNS VI

VÅRA KONTOR

ALLMÄNT

Kontorets Öppettider
Måndag – Fredag 8.00-17.00

Postadress
Nåiden Bygg AB
Box 914
971 27 Luleå

Fakturor skannas till:
naiden@pdf.scancloud.se

NÅIDEN BYGG LULEÅ

Huvudkontor
Upplagsvägen 7
Kallax Företagsstad
Telefon: 0920-887 75
Fax: 0920-125 30
info@naidenbygg.se

NÅIDEN BYGG UMEÅ

Lärlingsgatan 36
904 22 Umeå
info@naidenbygg.se

NÅIDEN BYGG PITEÅ

Hammarvägen 22
Öjebyn
info@naidenbygg.se

NÅIDEN BYGG KIRUNA

Hjalmar Lundbohmsvägen 44
981 31  Kiruna
info@naidenbygg.se

VÅRA

MEDARBETARE

Vi svarar på dina frågor. Slå oss en signal eller sänd oss ett mail så svarar vi inom kort.

VD

Stefan Erixon

070-638 87 75
stefan.erixon@naidenbygg.se

ARBETSCHEFER

Per Utterström 

070-300 71 17
per.utterstrom@naidenbygg.se

Mats Funck

070-968 87 75
mats.funck@naidenbygg.se

Anders Similä

070-606 87 75
anders.simila@naidenbygg.se

EKONOMI
EKONOMICHEF

Malin Hedman

072-525 99 16
malin.hedman@naidenbygg.se

Kund- och lev.reskontra

Ingrid Högström

0920-23 37 03
ingrid.hogstrom@naidenbygg.se

Kund- och lev.reskontra

Emma Nyberg

0920-23 37 00
emma.nyberg@naidenbygg.se 

Löneansvarig

Maria Söderholm

070-672 84 46
maria.soderholm@naidenbygg.se

Mark & Anläggning

Johnny Sundberg

070-36 38 775 
johnny.sundberg@naidenbygg.se  

Andreas Nilsson

070-583 88 24
andreas.k.nilsson@naidenbygg.se

Per-Olov Eriksson 

070-386 87 75
per-olof.eriksson@naidenbygg.se

Andreas Kero 

073-086 74 22
andreas.kero@naidenbygg.se

Johan Öberg

070-259 10 15
johan.e.oberg@naidenbygg.se

Kvalitet - Miljö och Arbetsmiljö
KMA-Ansvarig

Anette Strand

070-478 87 75
anette.strand@naidenbygg.se

Arbetsledare/Handläggare

Ida Fredriksson

070-524 87 75 
ida.fredriksson@naidenbygg.se 

Kalkyl och Handläggning

Filip Westman

070-648 87 75
filip.westman@naidenbygg.se

Andreas Nilsson

070 -299 87 75
andreas.nilsson@naidenbygg.se

Leif Sundström

070 -298 87 75 
leif.sundstrom@naidenbygg.se

Oskar Nilsson

0920-23 37 04
oskar.nilsson@naidenbygg.se

Joakim Lindström

0920-23 37 08
joakim.lindstrom@naidenbygg.se

PLATSCHEFER

Erik Tollin

070-398 87 76  
erik.tollin@naidenbygg.se

Jens Carmenholdt 

070-618 87 76
jens.carmenholdt@naidenbygg.se

Marcus Olovsson

070-348 87 75
marcus.olovsson@naidenbygg.se

Mikael Svanberg 

070-238 87 75
mikael.svanberg@naidenbygg.se

Jimmie Husing

070-528 87 75
jimmie.husing@naidenbygg.se

Anders Nordvall

070-226 69 99
anders.nordvall@naidenbygg.se  

Daniel Johansson 

070-618 87 75
daniel.johansson@naidenbygg.se

Christian Klingert 

070-658 87 76
christian.klingert@naidenbygg.se

Andreas Eriksson

070-375 87 75
andreas.eriksson@naidenbygg.se

Peter Westin

070-563 87 75
peter.westin@naidenbygg.se

Torbjörn Andersson

070-585 97 64
torbjorn.andersson@naidenbygg.se

Tobias Josbrant 

070-624 78 76
tobias.josbrant@naidenbygg.se

Markus Sjöblom 

070-309 03 17
markus.sjoblom@naidenbygg.se

Steven Karlsson

070-598 87 76
steven.karlsson@naidenbygg.se

Ola Uddelind

070-698 87 76
ola.uddelind@naidenbygg.se

Josef Nilsson

070-669 87 75 
josef.nilsson@naidenbygg.se

Kent Kyrö

070-390 87 75
kent.kyro@naidenbygg.se

Tord Gustafsson

070-578 87 75
tord.gustafsson@naidenbygg.se

Anton Lundgren

070-379 64 18
anton.lundgren@naidenbygg.se

Roger Olofsson

070-565 87 75
roger.olofsson@naidenbygg.se

Henrik Askebrand

070-616 87 75
henrik.askebrand@naidenbygg.se

Mikael Liinanki

070-289 87 76
mikael.liinanki@naidenbygg.se

Mattias Bergman

070-322 46 06
mattias.bergman@naidenbygg.se 

Peter Isaksson 

070-345 87 75
peter.isaksson@naidenbygg.se

Felix Fredriksson

070-698 87 77
felix.fredriksson@naidenbygg.se

Patrik Carlström 

070-318 87 75
patrik.carlstrom@naidenbygg.se

KOM I KONTAKT MED OSS

SKICKA MAIL

Vill du komma i kontakt med oss? Slå en signal eller skicka ett mejl så besvarar vi dina frågor.